قوانین و مقررات

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی پارت لپ در زمان استفاده از پروفایل شخصی، طرح‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط این فروشگاه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات آن است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پارت لپ از سوی کاربر خواهد بود.

 

:: قوانین عمومی

در نظر داشته باشید، تمامی اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی پارت لپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‌ها و سرویس‌های پارت لپ تغییراتی در آینده ایجاد گردد، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی شده و شما نیز توافق می‌کنید که استفاده مستمرتان از سایت به معنی پذیرش و قبول این تغییرات است.

 

 :: تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج نموده، جهت ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پارت لپ اقدام نماید.
در زمانی که شما از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی پارت لپ استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خریداری نموده و یا به فروشگاه اینترنتی پارت لپ ایمیل و یا نظری ارسال می‌نمایید، این ارتباطات به شکل الکترونیکی انجام می‌گردد و در صورتی که درخواستتان با رعایت تمامی اصول و رویه‌ها باشد، شما موافقت می‌کنید که فروشگاه به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

 

 :: سیاست‌های رعایت حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی پارت لپ به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.

فروشگاه اینترنتی پارت لپ متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می‌دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی پارت لپ ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و تمامی محتوای تولید شده توسط  پارت لپ جزئی از اموال این فروشگاه  محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار فروشگاه اینترنتی پارت لپ است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پارت لپ محفوظ می‌دارد.

علاوه بر این، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه اینترنتی پارت لپ است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

کاربران مجاز به بهره‌ برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت فروشگاه و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و تمامی این حقوق به صراحت برای فروشگاه اینترنتی پارت لپ محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است. فروشگاه اینترنتی پارت لپ محصولاتی مناسب استفاده افراد بیش از ۱۸ سال به فروش می‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌تر هستند می‌باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی info@partlap.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب‌سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.partlap.com ندارد.

 

:: ثبت، پردازش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و تمامی سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند. 

فروشگاه اینترنتی پارت لپ به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز امکان سفارش‌گذاری می‌دهد.

تمامی سفارش‌های ثبت شده در سایت فروشگاه به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‌گیرند. فروشگاه اینترنتی پارت لپ همواره در ارسال و تحویل تمامی سفارش‌های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‌نماید.

با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی پارت لپ به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق لغو کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی پارت لپ محفوظ است و یا مشتری می‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

فروشگاه اینترنتی پارت لپ مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و تمامی سفارش‌های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال می‌شود. حق قطع فروش تمامی و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی پارت لپ محفوظ است.

کاربران بایستی هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

:: روش های پرداخت

به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، فروشگاه پارت لپ ، کلیه راهها و روشهای ممکن پرداخت را برای مشتریان فراهم نموده است:

  • کارت به کارت ( با هماهنگی کارشناس فروش )
  • پرداخت نقدی در محل و در زمان تحویل، ویژه مشتریان ساکن شهر تهران ( با هماهنگی کارشناس فروش )
  • واریز به حساب بانکی

 

:: روش‌ها، هزینه و مدت زمان ارسال

فروشگاه پارت لپ سفارشات مشتریان را از دو طریق ارسال با پیک موتوری در تهران و ارسال با شرکت‌های پستی خصوصی و پست جمهوری اسلامی ایران و تیپاکس در سایر شهر های ایران، ارسال می نماید.

در نظر داشته باشید روش ارسال به صورت پس کرایه بوده و در این روش کالای خریداری شده به سراسر ایران ارسال و در هنگام تحویل کالا، هزینه ارسال، از شما دریافت خواهد شد.

 

:: هزینه ارسال

هزینه ارسال کالا بر اساس حجم و وزن کالاهای سفارش داده شده و شهر مقصد بصورت مکانیزه محاسبه و در زمان تحویل سفارش توسط پیک موتوری یا شرکت پستی دریافت می شود و فروشگاه پارت لپ در قبال مبالغ دریافتی ذینفع نیست.

 

:: مدت زمان و بازه زمانی تحویل سفارشات

معمولاً سفارشاتی که تا ساعت ۱۴ نهایی ( تسویه) می شوند در همان روز کاری تحویل پیک موتوری یا شرکت پستی می گردند .

به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، بازه زمانی تحویل کالا به مشتریان از طریق پیک متوری و در شهر تهران، ۲ ساعته خواهد بود و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت تمامی مسئولیت و هزینه های مازاد آن بر عهده مشتری می باشد.

 

:: خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی پارت لپ همواره نهایت تلاش خود را می‌کند تا تمامی سفارش‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

 

:: شرایط گارانتی تعویض کالا فروشگاه اینترنتی پارت لپ

در راستای ایجاد سرویس‌های ارزش افزوده، فروشگاه اینترنتی پارت لپ با همکاری تمامی تامین‌ کنندگان خود، گارانتی تعویض کالا را تحت شرایطی در نظر گرفته است.

لازم به ذکر است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی پارت لپ کنترل و بررسی می‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌شود.

در نظر داشته باشید، این سرویس تنها شامل تعویض کالا بوده و به هیچ عنوان امکان مرجوع نمودن کالای خریداری شده از فروشگاه اینترنتی پارت لپ وجود ندارد.

استفاده از گارانتی تعویض پارت لپ تنها در صورتی امکان‌پذیر است که، کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پارت لپ بازگردانده شود. از این رو ضروری است کارتن و جعبه اصلی کالای خریداری شده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
همچنین در نظر داشته باشید، مخدوش شدن کارتن، اسکین ال سی دی و ایجاد هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا، منجر به کسر هزینه در هنگام استفاده از گارانتی تعویض کالا خواهد شد. با این حال پارت لپ در پذیرش و یا عدم پذیرش کالایی که در شرایط اولیه خود قرار ندارد مختار بوده و می تواند از پذیرش این کالا جهت گارانتی تعویض خودداری نماید.

آسیب‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

جهت استفاده از گارانتی تعویض فروشگاه اینترنتی پارت لپ، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه اینترنتی پارت لپ به اتمام برسد، و فروشگاه اینترنتی پارت لپ امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌شود. در این حالت به ازای گذشت هر یک ماه از زمان خرید کالا، 5 درصد از مبلغ آن کسر شده و مابقی مبلغ به حساب خریدار واریز خواهد شد.

با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی، به اطلاع کلیه همکاران و خریداران محترم می رساند، تمامی هزینه‌های ارسال به سایت پارت لپ و دریافت کالای گارانتی از سایت خرید پارت لپ  به عهده مشتری  می‌باشد.

 :: گارانتی تعویض کالا

کالاهایی که دارای گارانتی تعویض هستند، تنها یک بار در طول مدت زمان گارانتی شامل سرویس تعویض هستند و کالای تعویضی دارای گارانتی تعویض نخواهد بود.

با توجه به شرایط تعیین شده توسط شرکت های گارانتی کننده در زمینه هزینه های ارسال محصولات جهت گارانتی، به اطلاع کلیه همکاران و خریداران محترم می رساند، تمامی هزینه‌های ارسال به سایت پارت لپ و دریافت کالای گارانتی از سایت خرید پارت لپ  به عهده مشتری  می‌باشد.

:: نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ ممکن است دارای لینک‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‌ها تحت کنترل فروشگاه اینترنتی پارت لپ نیستند و سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‌های دیگری که ممکن است در این سایت‌ها باشد، ندارد.

سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ این لینک‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده و وجود هر یک از این لینک‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‌هایى که در آگهی‌ها یا صفحه‌های سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ لینک می‌شوند را افرادی خارج از فروشگاه اینترنتی پارت لپ اداره می‌کنند، بنابراین سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ نمی‌تواند در مورد آن‌ها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌ها و فایل‌های متعلق به سایت‌های لینک شده در سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ باشد، خود برعهده خواهید داشت.

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

با این حال، فروشگاه اینترنتی پارت لپ هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده در این قسمت را ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی پارت لپ درباره محتویات نظر نیست. لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.

۲- نقد کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

۳- عدم بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

۴- جهت ارسال نقد، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

۵- نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۶- با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

۷- جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

۸- با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.

۹- تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

۱۰- کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

۱۱- تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

۱۲- کاربران سایت می‌توانند برای آگاهی از تغییرات قیمت از نمودار تغییر قیمت در سایت استفاده نمایند، لذا کاربران به هیچ وجه نباید در بخش نظرات مبلغ "قیمت" را ثبت نمایند یا درباره قیمت اظهار نظر کنند.

۱۳- از بزرگنمایی یا اغراق درباره نقاط قوت یا نقاط ضعف محصول در نظرات خود خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

۱۴- "نام کاربری" ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

۱۵- با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

۱۶- تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

۱۷- کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش فروشگاه اینترنتی پارت لپ را در قسمت مربوطه اعلام نمایند، لذا از نوشتن نقد خود درباره سایت در قسمت نظرات خودداری نمایید.

۱۸- کاربران توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارند یا نسبت به آن شک دارند، به هیچ وجه در نظرات ثبت ننمایند. و همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره محصولات جدا خودداری نمایند.

۱۹- ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

۲۰- لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

۲۱- لازم است کاربران نظرات خود را به صورت نگارشی و نه گفتاری ثبت نمایند و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره ای تا جای ممکن در ثبت نظرات خودداری نمایند. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه تایید نظرات کاربران است.

۲۲- کاربران در نظر داشته باشند که فروشگاه اینترنتی پارت لپ، ویرایش نگارشی نظرات کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

 

:: محتوا

فروشگاه اینترنتی پارت لپ نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌های خود می‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‌های سازنده محصولات استفاده می‌کند. لازم به ذکر است فروشگاه اینترنتی پارت لپ تضمین نمی‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط فروشگاه اینترنتی پارت لپ دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‌سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‌های سایت خود و یا لینک‌های مرده نمی‌پذیرد. سروﻳس‌های سایت آنگونه که هست ارائه می‌شود و سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

در نظر داشته باشید، به دلیل تعدد و تنوع کالاهای موجود در بازار، تصاویر و محتوای قرار گرفته شده در پارت لپ، مربوط به نوع اورجینال کالا است؛ بنابراین این احتمال وجود دارد که در صورت انتخاب و خرید کالایی با سایر درجات کیفی، نمای ظاهری و مشخصات فنی کالا با اطلاعات درج شده در وب سایت فروشگاه، مغایرت داشته باشد.

تمامی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت فروشگاه اینترنتی پارت لپ تعلق دارد.

 

:: سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌گذاری در فروشگاه اینترنتی پارت لپ مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‌های ارائه شده برای کالاها در فروشگاه اینترنتی پارت لپ قیمت‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولیدکننده و یا تامین‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌شوند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، فروشگاه اینترنتی پارت لپ نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، فروشگاه اینترنتی پارت لپ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‌شود. قیمت تمامی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‌کند و هزینه‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ رسانی می‌شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

:: نمایندگی

فروشگاه اینترنتی پارت لپ در هیچ نقطه‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌ها، تراکنش‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی فروشگاه اینترنتی پارت لپ اطلاع دهید.

 

:: قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه اینترنتی پارت لپ هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

فروشگاه اینترنتی پارت لپ خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

بازخوردها