وب کم و نور مطالعه لپ تاپ

بازدید: 5479

 

 

 

 

 

 

 

 

وبکم ، دستگاهی کاربردی برای برقراری ارتباط تصویری است . از آنجایی که شرکت در جلسات آنلاین به بخش مهمی از روال کاری افراد و شرکت ها تبدیل شده است ، بایستی از سلامت دوربین لپ تاپ خود اطمینان کسب نمایید و در صورت وجود مشکل ، هرچه سریع تر به تعویض آن با وبکم سالم بپردازید تا از روال جلسات اجرایی عقب نمانید . بنابراین ، خرید آنلاین تجهیزات کامپیوتری اصل ، می تواند موجب کاهش زمان صرف شده و تعمیر سریع تر قطعه معیوب گردد . در ادامه با فروشگاه اینترنتی پارت لپ همراه باشید تا با ویژگی های مهم وبکم ها آشنا گردید .

  

رزولوشن وبکم لپ تاپ

  
یکی از مهم ترین نکات در خرید وبکم ، توجه به وضوح تصاویر یا رزولوشن آنهاست . رزولوشن بالاتر ، نشان از تصویر واضح تر دارد . وبکم لپ تاپ ها با سه نوع رزولوشن Standard Definition ، High Definition و Full HD ارائه می شوند . پر واضح است که دوربینی با رزولوشن بالاتر ، تصاویر بهتری را ارائه می نماید ؛ اما پیش از خرید حتما از ویژگی های گرافیکی لپ تاپ خود اطلاعات کسب نمایید تا در هنگام خرید ، وبکم متناسب با سیستم کامپیوتری خود را خریداری نمایید .

  

فریم ریت وبکم لپ تاپ (FPS)

  
فریم ریت یا نرخ فریم بر ثانیه نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم در خرید وبکم است . این ویژگی ، نشانگر میزان پویایی تصاویر و اتصال آنها در پخش است ؛ بنابراین تصاویری که با وبکم با FPS بالاتر ثبت می شوند ، جریان پخش روان تری دارند . نرخ فریم وبکم لپ تاپ ها ، 15 و اندکی بالاتر است . برای بالا بردن میزان فریم ریت برای تولید و نمایش تصاویر پیوسته ، می توانید از وبکم های جانبی استفاده نمایید .

 

لنز وبکم لپ تاپ

  
لنز به کار رفته در ساختار وبکم لپ تاپ ها ، معمولا از جنس پلاستیکی برخوردارند تا در حین جابه جایی ها و سفرهای کاری ، دچار مسائلی همچون شکستگی و خش برداشتن نشوند .
در کنار دوربین وبکم ، میکروفون قرار دارد ؛ بنابراین با خرید وبکم ، به مجموعه ای از دوربین و میکروفون دسترسی خواهید داشت . در برخی مدل لپ تاپ های حرفه ای ، مانند لپ تاپ های گیمینگ ، از لنز واید برای زاویه دید بازتر استفاده شده و یا حسگرهای مخصوص تشخیص رنگ نیز برای تشخیص راحت تر سوژه به کار گرفته شده است ؛ اما نکته ای که وجود دارد ، آن است که برای تعویض وبکم لپ تاپ خود باید حتما از مدل لپ تاپ ، اطمینان کسب نمایید .
اگر وبکم داخلی لپ تاپ شما به هر دلیلی نیاز به تعویض فوری دارد ، نگران نباشید ؛ فروشگاه اینترنتی پارت لپ ، با ارائه وبکم های با کیفیت اروپایی و امریکایی که جایگزینی مناسب برای انواع مدل های لپ تاپ هاست ، شما را در این راه تنها نمی گذارد .